Licznik odwiedzin: 16510297
Ogłoszenia parafialne
IV Niedziela Wielkiego Postu
2019-03-31
  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy podjęli w miniony poniedziałek dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Uczyniło to 25 osób.
  2. W tym tygodniu przypadną dni eucharystyczne marca. W I czwartek zachęcamy do osobistej modlitwy w ciszy przed Najświętszym Sakramentem w kaplicy adoracji. Wystawienie nastąpi - jak zwykle - po Mszy św. porannej, a zakończy się o godz. 21.00. W I piątek zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17.00. W I sobotę uczcimy Niepokalane Serce Maryi różańcem przed poranną Mszą św. oraz nabożeństwem po Mszy św. Chorych z Komunią św. ks. Zenon odwiedzi we środę, a ks. Piotr w piątek.
  3. W przyszłą niedzielę przy naszym kościele członkowie Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni wspólnie z PZ Caritas zaproponują udział ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei. Jest to kampania zbierania funduszy na rzecz opieki nad osobami terminalnie chorymi.
  4. Panowie z KSM Semper Fidelis chwalebnie zainicjowali utworzenie męskiej róży Żywego Różańca. Jak dotąd do „kompletu\" brakuje 7 panów. Gorąco zachęcamy do włączenia się w to tak niewiele kosztujące, a ogromnie wiele zysków duchowych przynoszące przedsięwzięcie.
  5. Już w najbliższy piątek przejdziemy z Drogą Krzyżową ulicami Kacka, Rozpocznie się ona o godz. 19.00 przy placu sportowym na ul.Wieluńskiej. W tym dniu nie będzie Drogi Krzyżowej dla dzieci o godz. 17.00. Natomiast zachęcamy też do udziału w nabożeństwie Gorzkich Żali dziś o godz. 17.00.
  6. Bóg zapłać za produkty żywnościowe składane do kosza ustawionego u początku ławek. Dzięki wolontariuszom PZ Caritas dotrą one jeszcze przed świętami trafią do najbardziej potrzebujących rodzin naszej wspólnoty.
  7. Msze św. w dni powszednie (z wyjątkiem piątkowego i sobotniego wieczoru) nadal odprawiać będziemy w kaplicy adoracji.
  8. Chłopców pragnących służyć Panu Bogu przy ołtarzu ks. Piotr zaprasza w sobotę na godz. 10.00.
  9. Weekendowy kurs przedmałżeński odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia. Zgłaszać się można w zakrystii, w Biurze Parafialnym lub u p. Igora (tel. 501 708 910).
  10. Osoby dorosłe pragnące przyjąć bierzmowanie w dniu 6 maja prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub w Biurze Parafialnym. 
Czwartek
23 marca 2023
Wielki Post
7:30 - Msza św.
Intencja: ++ Gertruda i Antoni Penkowscy
18:00 - Msza św.
Intencja: + Zenon Grzybowski (greg. 23.)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku