Licznik odwiedzin: 09946185
Ogłoszenia parafialne
Zmartwychwstanie Pańskie
2019-04-21
 1. Z okazji Świąt Paschalnych życzymy wszystkim Parafianom oraz ich świątecznym Gościom, aby Chrystus żyjący na zawsze napełnił Wasze serca życiem nowym, aby  każdego dnia odświeżał ewangeliczną młodość i prowokował do działań szalonych - byle miały one pieczęć Jego zgodności, a dzięki temu obietnicę solidnego wsparcia.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele inwestycyjne. Tym razem zebrano 5714,03 oraz 7 Eu i 1 Lirę turecąa.
 3. Wdzięczni jesteśmy wszystkim wykonawcom Grobu Pańskiego, Bóg zapłać ofiarodawcom kwiatów, Pani, która stworzyła z nich piękne kompozycje przy Grobie i wokół ołtarza. Niech Pan Bóg wynagrodzi wszystkim zaangażowanym w liturgię Triduum Paschalnego: ks. Piotrowi i naszemu ceremoniarzowi za zorganizowanie i koordynowanie działań liturgicznych w tych dniach, ministrantom, lektorom, młodzieży oazowej, wszystkim, którzy pięknym śpiewem ubarwili liturgię minionych dni, pani Oli, przedstawicielom grup parafialnych oraz całej asyście procesyjnej. Bóg zapłać serdecznie wszystkim, którzy adorowali Pana Jezusa w minionych dniach, a zwłaszcza w nocnych godzinach z piątku na sobotę. Wdzięczni też jesteśmy dzieciom pełniącym straż przy Grobie Pańskim w strojach żołnierzy rzymskich. Bóg zapłać również za przyniesione do kościoła skarbonki jałmużny wielkopostnej, które zasilą konto PZ Caritas.
 4. Bóg zapłać też Panu, który naprawił mocno wysłużony już rzutnik multimedialny oraz Panom, którzy przeprowadzili kosmetykę przykościelnych trawników i miejscowej firmie, która użyczyła do tego celu wertykulatora.
 5. Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego przed świętem przypadającym w najbliższą niedzielę. Dziś i jutro słowami nowenny i koronką modlić się będziemy po sumie parafialnej. W pozostałe dni przed Mszą św. wieczorną.
 6. Członków Rady Duszpasterskiej zapraszamy na kolejne spotkanie do plebanii we środę na godz. 19.00.
 7. Cała Oktawa Wielkanocy ma w liturgii rangę uroczystości, dlatego w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 8. Udało się wreszcie skompletować pełen skład do Męskiej Róży Żywego Różańca. Wszystkich Panów, którzy podjęli to dzieło zapraszamy na Mszę św. w piątek 26 kwietnia i na spotkanie w salce pod plebanią zaraz po zakończeniu Mszy św. 
 9. Wszystkie dzieci ks. Piotr zaprasza na zabawę wielkanocną w najbliższą sobotę na godz. 15.00 do sali pod plebanią. Zapisy przyjmujemy w zakrystii. Osoby chętne do pomocy prosimy o kontakt z ks. Piotrem.
 10. W sobotę o godz. 18.00 rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego - przed uroczystością bierzmowania, którego 6 maja udzieli bp Zbigniew Zieliński. Zapraszamy nie tylko kandydatów do bierzmowania, ale też ich rodziców.
 11. Przyszła niedziela będzie Świętem Miłosierdzia.
 12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Andrzeja Chołdrycha z ul. Halickiej. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu.
Niedziela
21 kwietnia 2019
Wielkanoc
6:00 - Rezurekcja
Intencja: Za Parafian
9:30 - Msza św. - suma
Intencja: ++ Rodzice: Irena (14. r. śm.) i Juliusz oraz zmarli z rodzin Rosickich i Kupc
11:00 - Msza św. dla dzieci
Intencja: Z okazji imienin Agnieszki - prośba o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny Agnieszki i Andrzeja
12:15 - Msza św.
Intencja: + Zbigniew (3. r. śm.) i zmarli z rodziny
Intencja: ++ Halina, Stanisław Nastrożni oraz Rodzice z obojga stron
18:00 - Msza św.
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej, o światło Ducha Świętego i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny - z okazji urodzin Reginy

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku