Licznik odwiedzin: 10726510
Ogłoszenia parafialne
III Niedziela Wielkanocna
2019-05-05
  1. Dziś rozpoczynamy XI Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: Głosili Ewangelię mocą Ducha Świętego (por. 1P 1,12). Prosimy, aby wychodząc z kościoła wziąć kartkę z zaznaczonym fragmentem Ewangelii według św. Jana. Po powrocie do domu otwórzmy rodzinne Pismo święte i każdy w najgłębszym skupieniu i powadze niech odczyta sobie otrzymany dzisiaj tekst. Postanówmy sobie każdego dnia w tym tygodniu karmić się choćby małymi porcjami Słowa Bożego. W naszym kościele przez ten tydzień będzie wyłożona księga Pisma św. Zachęcamy do korzystania z niej w ciszy świątyni.
  2. Jutro podczas Mszy św. o godz. 18.00 ks. bp Zbigniew Zieliński udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży, niesłyszącym z OSW w Wejherowie oraz kilku dorosłym.
  3. We środę ks. Zenon odwiedzi chorych z Komunią św.
  4. W majowym czasie zapraszamy na nabożeństwa maryjne, które odprawiamy: dla młodzieży i dorosłych: codziennie o godz. 20.30; dla dzieci - w niedziele - w łączności z Mszą św. o godz. 11.00, a w dni powszednie - o godz. 17.00 przy kaplicy Matki Bożej z Nazaretu.
  5. Przyszłą niedzielą, rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Powołania. Gościć będziemy kleryka GSD Jakub Grabowskiego oraz znanego nam już ojca Piotra Korneluka z Rosji, który będzie dzielił się z nami owocami swojej pracy w egzotycznym dla nas terenie i upraszać będzie o modlitewne i materialne wsparcie dla swojej pracy.
  6. Kolekta tego dnia przeznaczona będzie na cele inwestycyjne
  7. Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na szwedzki film pt. Mężczyzna imieniem Ove, w reż Hannesa Holma. Film wyróżniono podczas Europejskich Nagród Filmowych we Wrocławiu, a kilka miesięcy temu nominowano również do dwóch Oscarów. Serdecznie zapraszamy na jego projekcję do kawiarenki w najbliższą niedzielę na godz.17.00.
  8. Pojawił się kolejny numer czasopisma Galilea. Tajemnice Pisma św., który tym razem prowadzi nas po jerozolimskich śladach męki, śmierci i zmartwychwstania Pana Jezusa. Dołączono do niego książeczkę z rozważaniem Drogi Światła.
  9. Zmarł śp. Jan Stężała z ul. Kaliskiej. Mszę św. pogrzebową odprawimy jutro o godz. 12.00. Pół godziny wcześniej odmówimy różaniec. Dotarła też do nas wiadomość o śmierci śp. Danuty Kowalczyk, dawnej organistki z naszego kościoła. Msza św. pogrzebowa ma zostać odprawiona w kościele Matki Bożej Bolesnej w Orłowie we środę o godz. 9.00. Polecajmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu. 
Poniedziałek
18 listopada 2019
Rekolekcje Parafialne
10:00 - Msza św.
Intencja: ++ Rodzice i Teściowie: Maria, Marcin i Antoni, Helena oraz krewni z obojga stron
19:00 - Msza św.
Intencja: + Stanisław Bogusz (greg. 18.)
Intencja: ++ Franciszek i Marianna, Czesław i Franciszka oraz dusze w czyśćcu cierpiące

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku