Licznik odwiedzin: 10726746
Ogłoszenia parafialne
V Niedziela Wielkanocna
2019-05-19
 1. Bóg zapłać za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele inwestycyjne. Zebrano 3943,65 zł. 
 2. Niezmiernie wdzięczni jesteśmy Panom, którzy w minionych dniach pospawali ze stalowych elementów nową furtkę i bramę do ogrodzenia terenu plebanijnemu.
 3. Młodzież zainteresowaną wyjazdem do Lednicy zapraszamy na spotkanie przygotowujące we środę na godzinę 19.00 do kawiarenki. Szczególnie zapraszamy tych, którzy niedawno otrzymali sakrament bierzmowania.
 4. W piątek obchodzić będziemy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożenia Wiernych.
 5. Chłopców chętnych do służby ministranckiej zapraszamy z opiekunami w sobotę na godzinę 9.00 do kawiarenki parafialnej.
 6. W sobotę zapraszamy na wspólne uwielbienie połączone z modlitwą o uzdrowienie. Rozpoczniemy Mszą świętą o godzinie 18.00.
 7. W przyszłą niedzielę gościć będziemy autora trzech bestsellerów przetłumaczonych na wiele języków, pana Artura Łodziewskiego, który podzieli się z nami świadectwem swego życia, a po Mszy św. wieczornej zaprosi na wielbienie Pana Jezusa.
 8. Mamy już drugą połowę maja - zapraszamy na nabożeństwa maryjne, które odprawiamy: dla młodzieży i dorosłych: codziennie o godz. 20.30; dla dzieci: w niedziele - w łączności z Mszą św. o godz. 11.00, a w dni powszednie o godz. 17.00 przy kaplicy Matki Bożej z Nazaretu.
 9. OO Franciszkanie udostępnili nam wystawę o św. Maksymilianie Marii Kolbe. Zachęcamy do jej obejrzenia. W ostatnim dniu wystawy, 2 czerwca, przybędzie do nas redaktor naczelny franciszkańskiego pisma Rycerz Niepokalanej, O. Andrzej Iwanicki i ubogaci nas słowem o św. Męczenniku z Auschwitz.
 10. 15 czerwca wyruszy kolejna parafialna pielgrzymka na Kalwarię wejherowską. Zachęcamy do udziału w niej i wcześniejszego zaplanowania sobie terminu. Przy  okazji prosimy o zgłaszanie się osób, które chciałyby zaangażować się w jej przebieg: uzdolnionych muzycznie, technicznie, liczymy na panów kierujących ruchem, osoby chętne do noszenia feretronu i innych.
 11. W związku z przygotowaniami do Parafialnego Festynu Rodzinnego, który ma się odbyć 20 czerwca, ponawiamy apel o dostarczanie akcesoriów, które można by wykorzystać na loterii fantowej bądź tzw. pchlim targu.
 12. Dla dzieci organizujemy znów tygodniowy wypoczynek w górach. Czas jego trwania: 24 czerwca -1 lipca, całkowity koszt: 780 zł.
 13. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce do Lwowa. Przewidziane jest zwiedzanie okolic Lublina, Zamościa i Sandomierza, a na Ukrainie odwiedzimy nie tylko Lwów, ale i Truskawiec, Drohobycz i Żółkiew. Wyjazd nastąpi 7 lipca, a powrót w nocy z 12 na 13 lipca. Całkowity koszt to 870 zł.
 14. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp. Krystyna Sztybor z ul. Częstochowskiej oraz śp. Kazimierz Cichoń z ul. Łowickiej. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. 
Poniedziałek
18 listopada 2019
Rekolekcje Parafialne
10:00 - Msza św.
Intencja: ++ Rodzice i Teściowie: Maria, Marcin i Antoni, Helena oraz krewni z obojga stron
19:00 - Msza św.
Intencja: + Stanisław Bogusz (greg. 18.)
Intencja: ++ Franciszek i Marianna, Czesław i Franciszka oraz dusze w czyśćcu cierpiące

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku