Licznik odwiedzin: 10608369
Ogłoszenia parafialne
VI Niedziela Wielkanocna
2019-05-26
 1. Bóg zapłać Panom, którzy skosili trawę wokół kościoła i przy plebanii oraz zamontowali bramę wjazdową na działkę plebanijną.
 2. Od czwartku do soboty - w ramach dni krzyżowych - przed Mszą św. poranną wychodzić będziemy procesyjnie do przykościelnego krzyża by modlić się o błogosławieństwo Boże dla rolników, z których pracy żyjemy.
 3. To już ostatnie dni nabożeństw majowych. Zachęcamy do udziału w nich zwłaszcza tych, którzy jeszcze w ogóle nie brali w nich udziału. Dzieci zapraszamy w dni powszednie na godz. 17.00, młodzież i dorosłych codziennie o godz. 20.30.
 4. W piątek, na zakończenie maja zapraszamy na wspólne śpiewanie pieśni dla naszej Matki po Mszy świętej wieczornej.
 5. W piątek rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego przed uroczystością Zielonych Świąt. Słowami nowenny modlić się będziemy codziennie przed Mszą św. wieczorną.
 6. W sobotę ks. Piotr uda się do chorych z posługa sakramentalną.
 7. W przyszłą niedzielę w całym kraju odbywać się będzie zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
 8. Przyszła niedziela będzie też ostatnim dniem wystawy o św. Maksymilianie Kolbe w naszym kościele. Gościć będziemy w tym dniu O. Andrzeja Iwanickiego, dyrektora Wydawnictwa OO. Franciszkanów w Niepokalanowie, który głosić będzie Słowo Boże.
 9. 15 czerwca wyruszy kolejna parafialna pielgrzymka na Kalwarię wejherowską. Zachęcamy do udziału w niej i wcześniejszego zaplanowania sobie terminu. Przy  okazji prosimy o zgłaszanie się osób, które chciałyby zaangażować się w jej przebieg: uzdolnionych muzycznie, technicznie, liczymy na panów kierujących ruchem, osoby chętne do noszenia feretronu i innych.
 10. W związku z przygotowaniami do Parafialnego Festynu Rodzinnego, który ma się odbyć 20 czerwca, ponawiamy apel o dostarczanie akcesoriów, które można by wykorzystać na loterii fantowej bądź tzw. pchlim targu.
 11. Dla dzieci organizujemy znów tygodniowy wypoczynek w górach. Czas jego trwania: 24 czerwca -1 lipca, całkowity koszt: 780 zł.
 12. Dysponujemy jeszcze miejscami na pielgrzymkę do Lwowa. Przewidziane jest zwiedzanie okolic Lublina, Zamościa i Sandomierza, a na Ukrainie odwiedzimy nie tylko Lwów, ale i Truskawiec, Drohobycz i Żółkiew. Wyjazd nastąpi 7 lipca, a powrót w nocy z 12 na 13 lipca. Całkowity koszt to 870 zł. 
Środa
23 października 2019
Miesiąc różańcowy
7:30 - Naboż. różańcowe
8:00 - Msza św.
Intencja: ++ zmarłe koleżanki: Alina, Regina, Jadwiga i Anna
Intencja: + Andrzej Staszak (greg. 23.)
17:00 - Naboż. różańcowe dla dzieci
18:00 - Msza św. + różaniec
Intencja: W intencjach nowennowych

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku