Licznik odwiedzin: 10726515
Ogłoszenia parafialne
XIII Niedziela Zwykła
2019-06-30
  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy wszystkim uczestnikom nabożeństw i procesji eucharystycznych w oktawie Bożego Ciała: dziewczynkom sypiącym kwiatki,  prowadzącym je paniom, ministrantom, noszącym chorągwie, sztandary, feretron, figurkę Matki Bożej, baldachim.
  2. W związku z zakończonym festynem parafialnym zapraszamy wszystkich organizatorów oraz osoby odpowiedzialne za poszczególne stanowiska na spotkanie podsumowujące w najbliższą środę po wieczornej Mszy św. na plebanię. Wiemy już, że dochód z tej imprezy zamknął się kwotą 6500 zł. Za każdą ofiarowaną złotówkę, którą PZ Caritas przeznacza na wakacyjne wycieczki dla dzieci oraz wsparcie osób starszych, szczególnie samotnych, składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Rozpoczynający się jutro lipiec witać nas będzie dniami eucharystycznymi: w I czwartek szczególnie gorąco zachęcamy do adorowania Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie - jak zwykle, od zakończenia Mszy św. porannej do godz. 21.00 z przerwą na Mszę św. wieczorną. W I piątek tradycyjnie zachęcamy do spowiedzi św. od godz. 17.00. W I sobotę po Mszy św. porannej uczcimy Niepokalane Serce Najśw. Maryi Panny.
  4. W najbliższym tygodniu obchodzić będziemy: we wtorek - święto św. Tomasza Apostoła, a w sobotę - wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  5. Wciąż liczymy na zgłoszenia na pielgrzymkę do Lwowa. Prosimy o mobilizowanie znajomych. Spotkanie organizacyjne dla tej grupy odbędzie się jutro po Mszy św. o godz. 18.00 w sali pod plebanią.
  6. Tak, jak w latach poprzednich w lipcu i sierpniu niedzielne Msze św. wieczorne sprawowane będą o godz. 20.00. Natomiast Biuro Parafialne czynne będzie w soboty od 9.00 - 10.00, zaś w pozostałe dni powszednie pół godziny po Mszy św. wieczornej.
  7. Zachęcamy do głosowania na konkretne projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego. Można to uczynić do 1 lipca drogą internetową bądź tradycyjnie. Wystarczy podanie numeru PESEL i imienia ojca.  Jeszcze dziś po Mszach św. wolontariusze będą zachęcać do głosowania i wyjaśniać wątpliwości. Mały Kack, choć jest małą dzielnicą, zajmował dotąd I miejsce pod względem frekwencji. Warto to podtrzymać, bo nagrodą dla najlepszej dzielnicy jest realizacja dodatkowego projektu. W przypadku naszej dzielnicy może to być projekt wart nawet 380 tys. zł. Dlatego tym bardziej zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu - także dzieci, które również mogą głosować. Prosimy o pomoc tym, którzy sami nie potrafią zagłosować przez internet.
  8. Na czas wakacyjny życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku, ale też przypominamy o podtrzymaniu łączności z Bogiem przez codzienną modlitwę i niedzielną Eucharystię.
  9. W modlitwie polecajmy Bogu śp. Karola Kruczyńskiego z ul. Lipnowskiej i śp. Stanisława Bogusza z ul. Kaliskiej, których pożegnaliśmy w tym tygodniu.
Poniedziałek
18 listopada 2019
Rekolekcje Parafialne
10:00 - Msza św.
Intencja: ++ Rodzice i Teściowie: Maria, Marcin i Antoni, Helena oraz krewni z obojga stron
19:00 - Msza św.
Intencja: + Stanisław Bogusz (greg. 18.)
Intencja: ++ Franciszek i Marianna, Czesław i Franciszka oraz dusze w czyśćcu cierpiące

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku