Licznik odwiedzin: 10241610
Ogłoszenia parafialne
XV Niedziela Zwykła
2019-07-14
  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na cele inwestycyjne.
  2. Wczoraj szczęśliwie powróciła ze Lwowa 27-osobowa grupa pielgrzymów, wdzięcznych Bogu za dobrą pogodę, szczęśliwą podróż i moc niezapomnianych wrażeń.
  3. Jutro obchodzić będziemy wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i Doktora Kościoła, a we wtorek - Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel, zwaną również Matką Bożą Szkaplerzną.
  4. Wtorek będzie szesnastym dniem miesiąca. Po wieczornej Mszy św. modlić się będziemy w naszych intencjach za przyczyną św. Jana Pawła II.
  5. Przyszła niedziela rozpocznie XX Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa. We wspomnienie św. Krzysztofa (25 lipca) oraz w następującą po nim niedzielę święcić będziemy pojazdy, a członkowie Koła Misyjnego zbierać będą ofiary, które przez pośrednictwo MIVA Polska trafią w formie środków transportu do polskich misjonarzy.
  6. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu niedzielne Msze św. wieczorne odprawiamy o godz. 20.00. Natomiast Biuro Parafialne czynne jest: w soboty od 9.00 - 10.00, zaś w pozostałe dni powszednie pół godziny po Mszy św. wieczornej.
  7. Zachęcamy do wzięcia udziału w Gdyńskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Rozpocznie się ona 26 lipca, a zakończy 12 sierpnia.
  8. Wszystkim korzystającym z czasu wakacyjnego życzymy udanego wypoczynku i przypominamy o sposobności do pogłębienia swych relacji z Bogiem przez kontemplację piękna Bożych stworzeń i codzienną modlitwę oraz  niedzielną Eucharystię.
  9. W tym tygodniu odszedł do Pana śp. Leszek Nowak z ul. Lipnowskiej. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. 
Pozostałe artykuły
miesiąc:
1 2 3 4 5 6 7
Piątek
19 lipca 2019
Okres zwykły - wakacje
8:00 - Msza św.
Intencja: + Zofia Miodowska (18. r. śm.)
18:00 - Msza św.
Intencja: + Jakub Borzym (greg. 19.)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku