Licznik odwiedzin: 10726572
Ogłoszenia parafialne
XVII Niedziela Zwykła
2019-07-27
  1. Kończymy dziś Tydzień św. Krzysztofa. Członkowie Koła Misyjnego prowadzą zbiórkę do puszek na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy. MIVA Polska apeluje do kierowców o 1 grosz za każdy szczęśliwie przejechany kilometr drogi.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy w piątek witali i ugościli w naszej wspólnocie pielgrzymów śpieszących na Jasną Górę. W szczególny sposób dziękujemy państwu, którzy upiekli i przynieśli ciasta dla nich. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy i nasze intencje niosą do Matki Bożej.
  3. We środę z Nowej Holandii pod Elblągiem szczęśliwie wróciło 34 dzieci. Dziękujemy Paniom opiekunkom za poświęcony czas i okazane dzieciom serce. Kolejny wyjazd znów we środę. Tym razem celem będzie Stężyca z przepięknym jeziorem i możliwością popływania rowerami wodnymi. Koszt autokaru pokrywa znów PZ Caritas, dlatego dzieci zapłacą jedynie 18 zł.
  4. Jutro obchodzić będziemy wspomnienie św. Marty, patronki gospodyń domowych, we środę - św. Ignacego Loyoli, a we czwartek św. Afonsa Marii Liguoriego.
  5. W tym tygodniu przypadną dni eucharystyczne sierpnia: w pierwszy czwartek zachęcamy do adorowania Pana Jezusa w naszej świątyni od zakończenia porannej Mszy św. do godz. 21.00 z przerwą na wieczorną Eucharystię. W pierwszy piątek zapraszamy do skorzystania z sakramentu pojednania od godz. 17.00. W I sobotę poranną Mszę św. odprawimy o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny, a po niej nabożeństwo ku jej czci.
  6. Już tylko formalnie przypominamy, że w lipcu i sierpniu niedzielne Msze św. wieczorne odprawiamy o godz. 20.00. Natomiast Biuro Parafialne czynne jest: w soboty od 9.00 - 10.00, zaś w pozostałe dni powszednie pół godziny po Mszy św. wieczornej.
  7. W czasie wakacji apelujemy o dochowanie wierności Panu Bogu szczególnie w zakresie codziennej modlitwy i niedzielnej Eucharystii.
Poniedziałek
18 listopada 2019
Rekolekcje Parafialne
10:00 - Msza św.
Intencja: ++ Rodzice i Teściowie: Maria, Marcin i Antoni, Helena oraz krewni z obojga stron
19:00 - Msza św.
Intencja: + Stanisław Bogusz (greg. 18.)
Intencja: ++ Franciszek i Marianna, Czesław i Franciszka oraz dusze w czyśćcu cierpiące

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku