Licznik odwiedzin: 10726735
Ogłoszenia parafialne
XXVI Niedziela Zwykła
2019-09-28
 1. Serdeczne Bóg zapłać składamy panu, który - jak w poprzednich latach - przywiózł ze Stężycy wieniec dożynkowy, wyraz wdzięczności rolników za zebrane plony.
 2. Dzisiejsza niedziela jest 105. Dniem Migranta i Uchodźcy dlatego ich właśnie polecajmy w naszych modlitwach Panu Bogu.
 3. Dobremu Bogu dziękujemy za postęp prac przy renowacji dzwonnicy oraz za stolarzy, którzy odnowili i zamontowali już drzwi boczne w naszej świątyni.
 4. We wtorek rozpoczniemy miesiąc różańcowy. Maryja, prosząca we wszystkich objawieniach o odmawianie różańca jest tą, która depcze głowę węża - szatana, zdobywającego coraz więcej pola dla siebie również w naszej Ojczyźnie. Dlatego chciejmy już dziś tak ułożyć sobie plan na kolejny miesiąc, by nie zabrakło tej modlitwy zarówno w naszych domach jak i w świątyni.
 5. Nabożeństwa różańcowe w kościele odbywać się będą dla dzieci o godzinie 17.00, (w niedzielę odmówimy dziesiątkę różańca św. w łączności z Mszą św. o godz. 11.00). Młodzież i dorosłych zapraszamy po Mszy św. wieczornej.
 6. Wzorem roku ubiegłego Ruch Domowy Kościół w naszej archidiecezji apeluje o włączenie się w inicjatywę duszpasterską pod nazwą Morze modlitwy - zawierz Maryi swoją miejscowość. Chodzi o to, by od 7 października (Matki Bożej Różańcowej) do 8 grudnia (Niepokalane Poczęcie NMP) odmawiać codziennie jedną dziesiątkę różańca w intencji naszego miasta i Ojczyzny. W obecnej sytuacji jest to niezwykle ważne.
 7. Jutro obchodzić będziemy wspomnienie św. Hieronima, we wtorek - św. Teresy od Dz. Jezus, we środę - Świętych Aniołów Stróżów, w piątek - św. Franciszka z Asyżu, a w sobotę św. Faustyny Kowalskiej.
 8. Czwartek będzie zarazem I czwartkiem miesiąca, w którym zapraszamy do adorowania Pana Jezusa w naszym kościele od zakończenia porannej Mszy św. do godz. 21.00 z przerwą na Mszę św. wieczorną. W I piątek zapraszamy do skorzystania z sakramentu pojednania od godz. 17.00. oraz o przyjęcie Komunii św. - o co prosił Pan Jezus w objawieniach udzielonych św. Małgorzacie Marii Alacoque. W I sobotę uczcimy Niepokalane Serce NMP różańcem przed Mszą św. poranną i nabożeństwem po niej. Chorych z Komunią św. ks. Zenon odwiedzi wyjątkowo (ze względu na środowy pogrzeb) we wtorek, a ks. Piotr - jak zwykle - w sobotę od godz. 9.00. 
 9. Efektem ostatniego spotkania Rady Duszpasterskiej jest propozycja cyklicznego odprawiania tzw. Mszy św. o uzdrowienie. Zapraszać na nie będziemy w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na godz. 18.00. Po Mszy św. trwać będą modlitwy i adoracja do godz. 21.00. Pierwsza taka Msza św. już w przyszłą niedzielę. Zapraszamy.
 10. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie we środę na godzinę 19.00 do kawiarenki.
 11. Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się również w kawiarence we czwartek o godz. 19.00.
 12. We środę pożegnamy w naszym kościele śp. Edmunda Barę, niegdyś zamieszkałego w naszej parafii. Różaniec odmówimy o godz. 9.30, a pół godziny później zostanie odprawiona Msza św. pogrzebowa.
Poniedziałek
18 listopada 2019
Rekolekcje Parafialne
10:00 - Msza św.
Intencja: ++ Rodzice i Teściowie: Maria, Marcin i Antoni, Helena oraz krewni z obojga stron
19:00 - Msza św.
Intencja: + Stanisław Bogusz (greg. 18.)
Intencja: ++ Franciszek i Marianna, Czesław i Franciszka oraz dusze w czyśćcu cierpiące

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku