Licznik odwiedzin: 11934359
Ogłoszenia parafialne
XIX Niedziela Zwykła
2020-08-09
  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na cele inwestycyjne.
  2. Niech Pan Bóg wynagrodzi wszystkim adorującym Najświętszy Sakrament w pierwszy czwartek miesiąca oraz w nocy z piątku na sobotę.
  3. Dziękujemy również za wszelkie wyrazy życzliwości, pamięci i konkretną pomoc okazaną przez tak wielu w czasie naszej kwarantanny.
  4. Jutro obchodzić będziemy wspomnienie św. Wawrzyńca, we wtorek wspomnienie św. Klary, we środę św. Maksymiliana Kolbego, w piątek - święto rocznicy poświęcenia kościoła archikatedralnego w Gdańsku Oliwie, a w sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP - Msze św. w tym dniu odprawiać będziemy w porządku niedzielnym, a podczas wszystkich Mszy św. święcić będziemy zioła i kwiaty. Ta uroczystość jest jednocześnie świętem państwowym - pamiętajmy więc o wywieszeniu flag narodowych.
  5. Czwartek  będzie 13. dniem miesiąca. Zapraszamy więc na nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się o godz. 19.00 różańcem, po nim nowenna fatimska i Msza św. Na jej zakończenie przejdziemy w procesji ze świecami wokół kościoła.
  6. Przypominamy, że w sierpniu wieczorna Eucharystia w niedzielę jest sprawowana o godz. 20.00. Natomiast Biuro Parafialne czynne jest: w soboty od 9.00 - 10.00, zaś w pozostałe dni powszednie przez pół godziny od zakończenia Mszy św. wieczornej.
  7. Pamiętajmy o wykorzystaniu czasu wakacyjnego na spotkanie z Bogiem w kontemplacji pięknego świata, ale przede wszystkim w modlitwie oraz przez udział w niedzielnej Eucharystii.  
Pozostałe artykuły
miesiąc:
1 2 3 4 5 6 7 8
Poniedziałek
10 sierpnia 2020
Okres zwykły - wakacje
8:00 - Msza św.
Intencja: Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 - Msza św.
Intencja: ++ Anna i Leonard Regosz oraz Konstancja Kurzawa

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku