Licznik odwiedzin: 12768850
Ogłoszenia parafialne
Niedziela Chrztu Pańskiego
2021-01-10
 1. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia, choć - zgodnie z polską tradycją - dekoracje świąteczne i śpiew kolęd towarzyszyć nam będą do święta Matki Bożej Gromnicznej, czyli do 2 lutego.
 2. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na cele inwestycyjne.
 3. Siostra Halina Wiczling, która gościła u nas w minioną niedzielę jako delegatka Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie, przesyła serdeczne podziękowania za ofiary złożone na rzecz braci prześladowanych za wiarę w Chrystusa i za każdy dokonany zakup, który pomoże przetrwać chrześcijańskim rodzinom w Betlejem.
 4. Jesteśmy w czasie nietypowych w tym roku kolęd. Jeszcze jutro i pojutrze, przechodząc przed południem ulicami naszej parafii, będziemy błogosławili domy niejako zza płotu. Mieszkańców wskazanych ulic zapraszamy na wieczorną Eucharystię, w ich intencji sprawowaną. Prosimy o przyniesienie ze sobą wody w naczyniach, którą pobłogosławimy podczas tejże Mszy św., aby można było pokropić swoje domostwa. Na stoliku przy końcu ławek wyłożone są też kartki z tekstem modlitwy błogosławieństwa domu podczas tego pokropienia. Po Mszy  św. zachęcamy do powierzania Panu Bogu wszystkich spraw swoich i swoich bliskich w adoracji Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 20.00.
  Zostały już tylko dwa odcinki kolędowe:
  jutro - ul. Kaliska i Piotrkowska
  we wtorek - ul. Wieluńska
 5. Wczoraj pożegnaliśmy w naszej wspólnocie śp. Jadwigę Suwaj, ostatnio zamieszkałą poza parafią. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu. 
Piątek
05 marca 2021
Wielki Post
8:00 - Msza św.
Intencja: W intencji Bogu wiadomej
17:00 - Droga Krzyżowa dla dzieci
18:00 - Msza św.
Intencja: O wolność i potrzebne łaski dla ludzi zniewolonych nałogami oraz w intencji KWC
Intencja: O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i dary Ducha Świętego dla Jacka i Andrzeja
18:30 - Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku