Licznik odwiedzin: 12768974
Ogłoszenia parafialne
II Niedziela Zwykła
2021-01-17
  1. Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem na cele inwestycyjne. Zebrano 4103,70 zł.
  2. Jutro rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc. Tydzień zakończy się w święto Nawrócenia św. Pawła, 25 stycznia.
  3. We wtorek obchodzić będziemy wspomnienie św.  Józefa Sebastiana Pelczara, a we czwartek św. Agnieszkę.
  4. We czwartek obchodzić będziemy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w modlitwie, prosząc o zdrowie i potrzebne łaski dla żyjących, a dla zmarłych o wieczny pokój.
  5. Zakończyliśmy tegoroczne kolędowanie, które miało zupełnie odmienny przebieg od dotychczasowych. Miłym zaskoczeniem było ustawianie w oknach domów krzyży i świec oraz modlitwa z kapłanem, a nawet wystawianie stolików nakrytych białym obrusem przed domy. Dziękujemy za wspólne modlitwy podczas wieczornych Eucharystii i adoracji Najświętszego Sakramentu. A mimo, że tego nawet nie sugerowaliśmy, pojawiły się też tradycyjne ofiary kolędowe, które uzbierały się na ogólną kwotę 6650 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. W najbliższą środę o godz. 13.00 odprawiona zostanie Msza św. pogrzebowa za śp. Janinę Wierzchowską, a we czwartek - również o godz. 13.00 - za śp. Józefa Łaskowskiego. Oboje mieszkali poza parafią. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. 
Piątek
05 marca 2021
Wielki Post
8:00 - Msza św.
Intencja: W intencji Bogu wiadomej
17:00 - Droga Krzyżowa dla dzieci
18:00 - Msza św.
Intencja: O wolność i potrzebne łaski dla ludzi zniewolonych nałogami oraz w intencji KWC
Intencja: O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i dary Ducha Świętego dla Jacka i Andrzeja
18:30 - Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku