Licznik odwiedzin: 12780015
Ogłoszenia parafialne
II Niedziela Wielkiego Postu
2021-02-28
  1. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami, którzy głoszą Ewangelię Chrystusa w Afryce, Azji i Oceanii oraz Ameryce Łacińskiej. Członkowie Koła Misyjnego zbierają ofiary na ich rzecz.
  2. Kontynuujemy nasze rekolekcje wielkopostne, rozdzielone na wszystkie kolejne niedziele, a pomiędzy Mszami świętymi proponujemy modlitewne wyciszenie przed Najświętszym Sakramentem.
  3. Przed nami pierwszy czwartek miesiąca. W całodziennej adoracji Najśw. Sakramentu módlmy się za osoby wezwane do służby Bożej oraz o nowe powołania. W pierwszy piątek zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania od godz. 17.00, a po wieczornej Mszy św. znów do adorowania Pana Jezusa w ciszy do godz. 21.00, a potem - do godz. 5.00 - w modlitwie prowadzonej przez grupę modlitewną. O północy odprawiona zostanie Msza św. w intencjach wynagradzających.  W pierwszą sobotę zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo pierwszosobotnie. Chorych z Komunią św. ks. Zenon odwiedzi we środę, a ks. Wojciech w sobotę - i to znów na wyraźne zaproszenie.
  4. Do udziału w Drodze Krzyżowej zapraszamy w każdy piątek: po Mszy św. o godz. 8.00, dzieci - na godz. 17.00, młodzież i dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00, a na Gorzkie Żale w niedzielę na godz. 17.00.5. Zachęcamy do zabierania Zdrapki wielkopostnej, która może nam pomóc w lepszym przeżywaniu Wielkiego Postu.
  5. Wciąż dostępne są duże plakaty - kolorowanki, które w połączeniu z pomocami dostępnymi w internecie mogą wspomóc rodzinne przeżywane obecnego czasu.
  6. Weekendowy kurs przedmałżeński rozpocznie się w piątek 26 marca. Ze względu na pandemiczne ograniczenia będzie w nim mogło uczestniczyć zaledwie kilka par. Prosimy więc o niezwłoczne zgłoszenia do p. Igora na adres igor.gielniak@gmail.com.
  7. Za naszym pośrednictwem dyrekcja Zespołu Szkół Jezuitów z Gdyni zaprasza na Dzień Otwarty on-line 6.03. w godzinach 11.00 do 13.00 na kanale Youtube Zespołu Szkół Jezuitów.
  8. W piątek odbył się pogrzeb śp. Marianny Staszak, zamieszkałej poza parafią, a we czwartek Mszą św. o godz. 11.00 pożegnamy śp. Henrykę Socha z ul. Wieluńskiej. Obie zmarłe polecajmy Miłosierdziu Bożemu. 
Niedziela
07 marca 2021
Wielki Post
7:30 - Msza św.
Intencja: + Wacława Skorupińska (w rocznicę śmierci)
9:30 - Msza św. - suma
Intencja: Za Parafian
11:00 - Msza św. dla dzieci
Intencja: W 25. r. śmierci Mamy Anastazji - o życie wieczne dla Niej oraz Ojca Józefa, Braci: Franciszka i Tadeusza, siostry Anny, Bratanicy Danuty oraz męża Henryka Januszewskiego
Intencja: ++ Kazimierz wraz z rodzicami i rodzeństwem
12:15 - Msza św.
Intencja: ++ Wiktoria Staszak (10. r. śm.), Jan, Karol i zmarli z rodziny
Intencja: + Michał Domin
17:00 - Gorzkie Żale
18:00 - Msza św.
Intencja: ++ Bogumiła i Stanisław Chrzanowscy

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku