Licznik odwiedzin: 13866343
Ogłoszenia parafialne
XXX Niedziela Zwykła
2021-10-24
  1. Dziś przypada Światowy Dzień Misyjny, obchodzony pod hasłem Spotkaliśmy Jezusa więc głosimy. Tym samym rozpoczyna się Tydzień Misyjny, podczas którego modlić się będziemy za wszystkich głoszących Słowo Boże na terenach misyjnych oraz za adresatów tych działań, zaś członkowie Koła Misyjnego przy wyjściu z kościoła zbierają ofiary na cele misyjne.
  2. Weszliśmy w ostatni tydzień miesiąca różańcowego. Uczestnikom tych nabożeństw z serca dziękujemy, a wszystkich zachęcamy do wzięcia w nich udziału. Dzieci zapraszamy do piątku włącznie na godz. 17.00, zaś młodzież i dorosłych - codziennie po wieczornej Eucharystii.
  3. We czwartek obchodzić będziemy święto śś. Szymona i Judy Tadeusza.
  4. W przyszły poniedziałek obchodzić będziemy uroczystość Wszystkich Świętych, we wtorek - wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.
  5. Abyśmy mogli wesprzeć naszych zmarłych odpustami, zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania. Każdego dnia, pół godziny przed Mszą św., oczekujemy w konfesjonale, natomiast we czwartek będzie okazja do spowiedzi do godz. 20.00.
  6. Msze św. zbiorowe za zmarłych odprawimy w Dzień Zaduszny o godz. 18.00, kolejne dwie - 5. i 9.11. o godz. 18.00. Ponadto od Dnia Zadusznego przez całą oktawę o godz. 17.30 odmawiać będziemy różaniec za zmarłych, polecanych Bogu na kartkach wypominkowych, a we wszystkie dni powszednie listopada po Mszach św. modlić się będziemy za zmarłych w tzw. wypominkach.
  7. Na stoliku przy końcu ławek wyłożone są kartki na wypominki roczne i listopadowe oraz zbiorowe Msze św. za zmarłych.
  8. Za tydzień ostatnia (miejmy nadzieję) zmiana czasu z letniego na zimowy. Uwzględnijmy to planując udział w niedzielnych Eucharystiach.
  9. Dzięki uprzejmości katolików z Rumi, zaangażowanych w propagowanie kultu kandydata na ołtarze, przedwojennego biskupa z Kaszub - Konstantyna Dominika, gościmy wystawę o tym świątobliwym kapłanie, zwanym pieszczotliwie Dominiczkiem. Zachęcamy do zapoznania się z nią.  
Poniedziałek
25 października 2021
Miesiąc różańcowy
7:30 - Naboż. różańcowe
8:00 - Msza św.
Intencja: O powrót do Boga, uzdrowienie ciała i duszy, miłość dla syna oraz uzdrowienie rodziny
17:00 - Naboż. różańcowe dla dzieci
18:00 - Msza św. + różaniec
Intencja: ++ Stefania i Antoni Grzenia oraz Stefan Drobot i zmarli z obojga stron

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku