Licznik odwiedzin: 15118712
Ogłoszenia parafialne
XIV Niedziela Zwykła
2022-07-03
  1. Dziś nad ranem wróciło z wypoczynku w górach 43 zmęczonych dzieci wraz z czwórką opiekunów, jeszcze bardziej spragnionych wytchnienia... Panu Bogu wdzięczni jesteśmy za piękną pogodę w tym czasie i za opiekę nad całą tą wspólnotą. Bóg zapłać też paniom opiekunkom za ich bezinteresowność, poświęcenie i troskliwość okazaną podopiecznym.
  2. Wkrótce zapraszać będziemy dzieci z naszej wspólnoty do udziału w jednodniowych wycieczkach wakacyjnych. Pierwsza z nich planjemy na czwartek 14 lipca szczegóły wyjazdu podamy w przyszłą niedzielę.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy dwa wspomnienia liturgiczne: we środę - bł. Marii Teresy Ledóchowskiej,  zaś w piątek - św. Jana z Dukli.
  4. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim uczestnikom całodziennej adoracji w miniony czwartek oraz w nocy z piątku na sobotę.
  5. Przypominamy, że w niedziele lipca i w sierpnia nie ma Mszy św. o godz. 18.00. Jej miejsce zajmuje Eucharystia o godz. 20.00. Natomiast Biuro Parafialne czynne jest w soboty od 9.00 - 10.00, zaś w pozostałe dni powszednie pół godziny po Mszy św. wieczornej.
  6. Wakacje to dla wielu czas wypoczynku. Życzymy, aby był on udany i bezpieczny, ale też, by nie był po prostu zmarnotrawiony: podziwiając piękno przyrody, dziękujmy za nią Stwórcy i łączmy się z Nim nie tylko w rannej i wieczornej modlitwie, ale również w Eucharystii i to nie tylko tej niedzielnej.
  7. Kolektę przyszłej niedzieli przeznaczymy na cele inwestycyjne.
  8. Jutro pożegnamy w naszej wspólnocie śp. Annę Pasiekę z ul. Piotrkowskiej. Mszę św. pogrzebową odprawimy o godz. 10.00, a pół godziny wcześniej odmówimy różaniec. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu.
Pozostałe artykuły
miesiąc:
1 2 3 4 5 6 7
Wtorek
05 lipca 2022
Okres zwykły - wakacje
8:00 - Msza św.
Intencja: + Jan Kata (greg. 5.)
18:00 - Msza św.
Intencja: ++ Stefan oraz rodzice i siostry
Intencja: ++ Otylia i Stefania oraz zmarli z rodziny

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku