Licznik odwiedzin: 16282948
Ogłoszenia parafialne
V Niedziela Zwykła
2023-02-05
  1. Bóg zapłać za ofiary złożone w miniony czwartek na wsparcie zakonów kontemplacyjnych. Zebrano 1068,10 zł.
  2. Niech Pan Bóg wynagrodzi wszystkim trwającym na modlitwie adoracyjnej w miniony czwartek oraz w nocy z piątku na sobotę.
  3. Bóg zapłać również wszystkim, którzy w miniony piątek zajęli się demontażem tegorocznych dekoracji świątecznych.
  4. Członkowie grupy biblijno - modlitewnej Betania zapraszają na kolejne spotkanie nad Księgą Dziejów Apostolskich we środę po wieczornej Mszy św.
  5. W sobotę przypadnie wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Lourdes. Jest to jednocześnie Światowy Dzień Chorych. Wieczorną Eucharystię odprawimy w ich intencji i w jej trakcie udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby go przyjąć oraz o umożliwienie do tarcia do świątyni wszystkim, którzy nie mogą przybyć samodzielnie. W wypadku trudności, prosimy o kontakt telefoniczny do Biura Parafialnego, aby można było zorganizować dla nich transport.
  6. W związku z tym, że bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 12 marca, dlatego - jeśli są jacyś dorośli kandydaci do bierzmowania - prosimy, by  zgłaszali się w zakrystii lub w Biurze Parafialnym, a spotkanie dla nich odbędzie się do sali pod plebanią w najbliższą sobotę o godz. 19.00.
  7. Najbliższa niedziela będzie drugą w miesiącu, dlatego kolekta tego dnia przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.
  8. Msze św. w dni powszednie wciąż odprawiać będziemy w kaplicy adoracji, Jedynie sobotnia wieczorna Eucharystia sprawowana będzie w górnym kościele. Wciąż jednak przypominamy o zmianie godziny odprawiania porannej Eucharystii - jest nią 7.30!
  9. Podczas kolędy w wielu domach padały pytania o mające powstać na terenie plebanijnym Katolickie Centrum Kultury. Tak dużego obiektu nie da się wybudować ze środków własnych, dlatego członkowie Stowarzyszenia KACK od lat czynią starania o dotacje zewnętrzne. Pojawiła się bardzo uprawdopodobniona nadzieja na uzyskanie takowych w najbliższych już dniach. Dlatego prosimy o żarliwą modlitwę w tej intencji, ale też - licząc na pozytywny finał podjętych działań - winniśmy uprzątnąć teren pod budowę. Stąd też prośba do panów - naszych parafian (i nie tylko) o włączenie się w te prace porządkowe. Chodzi konkretnie o opróżnienie baraku przy plebanii z różnych sprzętów i dekoracji oraz przeniesienie ich w inne miejsca, aby możliwą była rozbiórka tego obiektu. Zapraszamy więc w najbliższą sobotę na godz. 9.00.
Pozostałe artykuły
miesiąc:
1 2
Niedziela
05 lutego 2023
Okres zwykły
7:30 - Msza św.
Intencja: ++ Teofila, Paweł, Renata (23. r. śm. Teofili) Klahs i zmarli z rodziny
9:30 - Msza św. - suma
Intencja: Za Parafian
11:00 - Msza św. dla dzieci
Intencja: ++ Rodzice: Irena i Juliusz (35. r. śm. Juliusza) Rosiccy, brat Stefan i zmarli z rodziny
12:15 - Msza św.
Intencja: + Zdzisław Kurzawa (greg. 6.)
18:00 - Msza św.
Intencja: ++ Zofia i Eugeniusz Machaj oraz zmarli z rodziny

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku