Licznik odwiedzin: 16510022
Ogłoszenia parafialne
III Niedziela Wielkiego Postu
2023-03-12
  1. W imieniu polskich misjonarzy składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary zebrane w minioną niedzielę na dzieło Ad Gentes. Zebrano 987,12 zł. 
  2. Wdzięczni też jesteśmy za ofiary złożone dziś na cele inwestycyjne.
  3. Dziś, podczas Mszy św. o godz. 12.15. ks. Abp Tadeusz Wojda udzieli sakramentu bierzmowania 31 naszym młodym parafianom, trzynastoosobowej grupie młodzieży niesłyszącej z Wejherowa oraz jednej osobie dorosłej. Polecajmy obdarowanych łaskawości Boga.
  4. Przypominamy o zaproszeniu do Klubu Filmowego: dziś o godzinę 17.30 w kawiarence pod zakrystią zostanie wyświetlony film produkcji brazylijskiej, pt. Sprzedawca Marzeń. Jest to opowieść o wartościach - z perspektywy osób, których życie dramatycznie zmieniło swój bieg.
  5. Członków Rady Duszpasterskiej zapraszamy na spotkanie do plebanii we wtorek tuż po zakończeniu wieczornej Eucharystii.
  6. Dla własnego pożytku duchowego oraz dla większej chwały Bożej wejdźmy w ciąg rozważań Męki Pańskiej podczas Dróg Krzyżowych - w każdy piątek po Mszy św. porannej, z dziećmi - o godz. 17.00, zaś z młodzieżą i dorosłymi - po zakończeniu wieczornej Eucharystii. Nabożeństwa Gorzkich Żalów z rozważaniami pasyjnymi - jak zwykle, odbywają się będą w każdą niedzielę o godz. 17.00.
  7. PZ Caritas znów ogłasza akcję Baranek wielkanocny. Są one dostępne w cenie 5 zł. Ponadto do wystawionej skrzynki można wrzucać resztki świec, które - jako parafina - posłużą za materiał plastyczny na zajęciach grupach terapii zajęciowej, prowadzonych przez Caritas.
  8. Msze św. w tym tygodniu nadal odprawiać będziemy w kaplicy adoracji - z wyjątkiem piątku o sobotniego wieczora.
  9. Uroczystość św. Józefa w tym roku obchodzić będziemy 20 marca, stąd nowennę do tego świętego kontynuować będziemy do niedzieli włącznie przed wieczorną Eucharystią. 
  10. Już teraz zapowiadamy, że Droga Krzyżowa ulicami Kacka, odbędzie się w piątek IV tygodnia Wielkiego Postu, czyli 24 marca. Rozpoczęcie przy placu sportowym na ul. Wieluńskiej o godz. 19.00. 
Czwartek
23 marca 2023
Wielki Post
7:30 - Msza św.
Intencja: ++ Gertruda i Antoni Penkowscy
18:00 - Msza św.
Intencja: + Zenon Grzybowski (greg. 23.)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku