Licznik odwiedzin: 17991099
Ogłoszenia parafialne
IV Niedziela Wielkanocna
2023-04-30
  1. Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania pod hasłem Powołani w Kościele. Prośmy Boga o odwagę pójścia za Jego głosem dla wszystkich wzywanych przez Niego do wyłącznej służby.
  2. Dziś o godz. 11.00 dzieci klas III ze szkoły amerykańskiej przystąpią do I Komunii św. natomiast dzieci z Trzynastki będą swoją uroczystość przeżywać  jutro, 1 maja - również o godz. 11.00.
  3. Z kolei dzieci, które w ubiegłym roku przyjęły po raz pierwszy Chrystusa w Eucharystii zapraszamy na ich uroczystość rocznicową za tydzień, 7 maja na godz. 11.00.
  4. Do soboty włącznie dzieci gromadzić się będą na wieczornych Mszach św. w ramach Białego Tygodnia.
  5. Miesiąc maryjny zachęca do wychwalania Matki Najświętszej w ramach nabożeństw Jej poświęconych. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych: dzieci - w dni robocze na godz. 17.00, sobota ma być dniem nabożeństwa domowego, a w niedziele łączyć je będziemy z Mszą św. o godz. 11.00. Młodzież i dorosłych zapraszamy codziennie po wieczornej Eucharystii.
  6. Wtorek to Dzień Flagi. Pamiętajmy o wywieszeniu flag państwowych.
  7. We środę przeżywać będziemy uroczystość Najśw. Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. sprawować będziemy w porządku niedzielnym. Natomiast na Mszę św. o godz. 12.15. zapraszamy wszystkich sposobiących się do składania egzaminu dojrzałości oraz ich przyjaciół. Prosić będziemy Boga o światło Ducha Świętego dla nich i pomyślne zdanie matury.
  8. W I czwartek miesiąca znów będzie okazja do adorowania Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie do Mszy św. wieczornej. Zachęcamy wszystkich do choćby krótkich odwiedzin Zbawiciela w naszej świątyni. W I piątek zapraszamy do spowiedzi św. od godz. 17.00. i przyjęcia pierwszopiątkowej Komunii św. Szczególnie liczymy na dzieci, które za tydzień obchodzić będą rocznicę przyjęcia I Komunii św. Po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najśw. Sakramentu w dolnej kaplicy. W I sobotę przed poranną Mszą św. różaniec, a po niej nabożeństwo do Niepok. Serca Najśw. Maryi Panny.
  9. Chorych z Komunią św. ks. Zenon odwiedzi wyjątkowo we czwartek, a ks. Wojciech - w sobotę.
Niedziela
03 grudnia 2023
Adwent
7:30 - Msza święta
Intencja: ++ Anna Rzeplińska (2. r. śm.), Marek Lewandowski (z okazji 1. r. śm.)
9:30 - Msza święta - suma
Intencja: Za Parafian
11:00 - Msza święta dla dzieci
Intencja: ++ Zdzisław Mechliński i zmarli z rodziny
12:15 - Msza święta dla młodzieży
Intencja: + Halina Kurzawa (greg. 3.)
18:00 - Msza święta
Intencja: + Tadeusz Benke (11. r. śm.)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku