Licznik odwiedzin: 17991318
Ogłoszenia parafialne
XII Niedziela Zwykła
2023-06-25
  1. Dziś pierwsza niedziela wakacyjna. Korzystającym z urlopów i przerwy edukacyjnej życzymy udanego wypoczynku i regeneracji sił. Pamiętajmy jednak, by nie zaniedbywać udziału w niedzielnych Mszach św. Szczególnie dzieciom i młodzieży dajmy dobry przykład gorliwego w nich udziału i codziennej, systematycznej modlitwy.
  2. Serdeczne Bóg zapłać składamy panom, którzy w minionym tygodniu uprzątnęli namioty po parafialnym festynie i Diecezjalnym Dniu Wspólnoty. Te, które pozostały, mają posłużyć jutro na festynie w szkole francuskiej.
  3. Wdzięczni też jesteśmy tym panom, którzy przy pomocy wynajętego podnośnika koszowego, dokończyli malowanie trudnodostępnych miejsc na chórze, ponad organami oraz elektronikom, którzy naprawili zdewastowany w listopadzie system zabezpieczający skarbonę św. Antoniego przed samowolnym otwieraniem.
  4. W piątek wyjechał do Białego Dunajca autokar z dziećmi na wypoczynek w góry. Ich powrót przewidziany jest w sobotę w godzinach porannych.
  5. Grupa biblijno - modlitewna Betania zaprasza na ostatnie w tym roku formacyjnym spotkanie w najbliższą środę po wieczornym nabożeństwie czerwcowym do sali pod plebanią.
  6. We czwartek, w uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła, będzie zbierana kolekta na potrzeby Stolicy Apostolskiej, tzw. świętopietrze.
  7. Są jeszcze wolne miejsca na wycieczkę do Wszydz Kiszewskich organizowaną przez PZ Caritas. Wyjazd ma się odbyć 16 lipca br. Przewidywany koszt to 120 zł, a zapisywać się można do końca czerwca telefonicznie u pani Danki pod nr. tel. 510 086 777.
  8. Jeszcze do piątku włącznie uwielbiać będziemy Najśw. Serce Pana Jezusa w nabożeństwach eucharystycznych sprawowanych po wieczornej Eucharystii. Tym bardziej więc zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  9. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu niedzielne Msze św. wieczorne sprawowane będą o godz. 20.00. Natomiast Biuro Parafialne czynne będzie w soboty od 9.00 - 10.00, zaś w pozostałe dni powszednie pół godziny po Mszy św. wieczornej.
Niedziela
03 grudnia 2023
Adwent
7:30 - Msza święta
Intencja: ++ Anna Rzeplińska (2. r. śm.), Marek Lewandowski (z okazji 1. r. śm.)
9:30 - Msza święta - suma
Intencja: Za Parafian
11:00 - Msza święta dla dzieci
Intencja: ++ Zdzisław Mechliński i zmarli z rodziny
12:15 - Msza święta dla młodzieży
Intencja: + Halina Kurzawa (greg. 3.)
18:00 - Msza święta
Intencja: + Tadeusz Benke (11. r. śm.)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku