Licznik odwiedzin: 17990968
Ogłoszenia parafialne
XVII Niedziela Zwykła
2023-07-30
  1. Członkowie Koła Misyjnego w imieniu polskich misjonarzy dziękują za ofiary złożone przed tygodniem na rzecz organizacji MIVA Polska, która zaopatruje ich środki transportu. Na ten cel zebrano 2326,05 zł.
  2. Bóg zapłać wszystkim, którzy we środę witali w naszej wspólnocie pielgrzymów zmierzających na Jasną Górę. W imieniu pielgrzymów dziękujemy za okazaną serdeczność, a zwłaszcza za przyniesione dla nich ciasta.
  3. Ogromnie wdzięczni jesteśmy też panom, którzy wczoraj zamontowali piszczałki na prospekcie organowym, zdjęte uprzednio z powodu malowania. Dziękujemy im również za skoszenie trawy wokół kościoła.
  4. Bóg zapłać również panom, którzy przez szereg tygodni pracowali nad ociepleniem plebanii. Te prace udało się wczoraj zakończyć, dzięki czemu łatwiejszy będzie dostęp do Biura Parafialnego.
  5. We środę szczęśliwie zakończyła się trzecia wakacyjna wycieczka dzieci. Tym razem było ich 46, a celem były Czarogrody w Celbowie. Ze względu na kaprysy pogody musimy zrezygnować z jeziora w Stężycy. Zapraszamy natomiast w najbliższy czwartek na ostatnią w te wakacje wycieczkę do Hevelianum w Gdańsku. Tym razem pojedziemy kolejką, a zbiórka przed wyjazdem przy plebanii o godz. 8.30. Koszt wycieczki to 20 zł. Zapisy przyjmujemy do wtorku w zakrystii i w Biurze Parafialnym.
  6. Przed nami pierwszy czwartek miesiąca z całodzienną adoracją Najświętszego Sakramentu. W pierwszy piątek zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania od godz. 17.00, a po wieczornej Eucharystii adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00 w ciszy, potem prowadzić ją będzie wspólnota modlitewna do godz. 5.00. O północy - jak zwykle - Eucharystia. W I sobotę o godz. 7.00 Godzinki ku czci Niep. Serca Najśw. Maryi Panny, potem Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie.
  7. Przypominamy, że wakacyjna, wieczorna Msza św. niedzielna sprawowana jest o godz. 20.00, zaś Biuro Parafialne czynne jest w dni powszednie przez pół godziny po wieczornej Eucharystii, zaś w soboty od 9.00 - 10.00.
  8. Trwa czas wakacji. Wiele osób wyjechało na urlopy albo przygotowuje się do wyjazdu. Oszuści zaś pozostają na miejscu, wykorzystując kolejny raz sprawdzoną metodę na wnuczka wyłudzają pieniądze. Znów zintensyfikowali swoją działalność i to w naszej dzielnicy. Prosimy więc o ostrożność i dołączamy się do apelu Policji, aby ostrzegać naszych bliskich przed oszustami, udających członków rodziny lub znajomych.
  9. Wypoczywającym na wakacjach życzymy dobrej pogody, regeneracji sił, i bezpiecznych powrotów. Najważniejszym jednak zadaniem niech będzie pogłębienie relacji z Panem Bogiem.
Niedziela
03 grudnia 2023
Adwent
7:30 - Msza święta
Intencja: ++ Anna Rzeplińska (2. r. śm.), Marek Lewandowski (z okazji 1. r. śm.)
9:30 - Msza święta - suma
Intencja: Za Parafian
11:00 - Msza święta dla dzieci
Intencja: ++ Zdzisław Mechliński i zmarli z rodziny
12:15 - Msza święta dla młodzieży
Intencja: + Halina Kurzawa (greg. 3.)
18:00 - Msza święta
Intencja: + Tadeusz Benke (11. r. śm.)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku