Licznik odwiedzin: 17533444
Ogłoszenia parafialne
XXIV Niedziela Zwykła
2023-09-17
  1. Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem na cele inwestycyjne. Zebrano 5131 zł.
  2. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Modlitw w intencji Środków Społecznego Przekazu. Ta dziedzina ludzkich działań wymaga dziś szczególnej modlitwy, patrząc na to, co dzieje się w środkach masowego przekazu.
  3. Bóg zapłać wszystkim uczestnikom środowego nabożeństwa fatimskiego.
  4. Wdzięczni jesteśmy panu, który w minionych dniach ponownie zajął się sufitem w jednej z łazienek pod plebanią, nakładając nowy, antygrzybiczny tynk, montując elektryczny wywietrznik i nie tylko.
  5. Członkowie Koła Misyjnego - zgodnie z zapowiedzią - zbierają dziś zegarki tarczowe oraz zużyty bądź uszkodzony sprzęt elektroniczny jak laptopy, telefony komórkowe czy tablety. Zbiórka ta ma wesprzeć działania misyjne Księży Sercanów. Gdyby ktoś zapomniał przejrzeć domowe szpargały pod tym kątem, można wspomniany sprzęt w najbliższych dniach dostarczyć do zakrystii lub Biura Parafialnego. 
  6. Kandydatów do bierzmowania - młodzież szkół średnich - ks. Damian zaprasza na kolejne spotkanie w piątek na godz. 18.45.
  7. Jutro przypadnie święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i polskiej młodzieży, we środę wspominać będziemy męczenników koreańskich Andrzeja Kim Taegon i towarzyszy, we czwartek św. Mateusza, a w sobotę św. Ojca Pio.
  8. Spotkanie dla rodziców dzieci klas III, przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. odbędzie się za tydzień po Mszy św. dla dzieci, czyli ok. 11.45 w kościele.
  9. W minioną środę odbył się pogrzeb śp. Henryka Wielińskiego z ul. Łowickiej, ostatnio zamieszkałego poza parafią. W najbliższy wtorek zaś o godz. 11.00 różaniec, a po nim Msza św. za śp. Zofię Pieniążek z ul. Kurpiowskiej. 
Czwartek
21 września 2023
Okres zwykły
7:30 - Msza św.
18:00 - Msza św.
Intencja: ++ Stefania (w 100. rocznicę urodzin), Franciszek i Jerzy Studzińscy

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku