Licznik odwiedzin: 17990989
Ogłoszenia parafialne
XXXI Niedziela Zwykła
2023-11-05
 1. Bóg zapłać wszystkim uczestnikom adoracji czwartkowej oraz nocnej, pierwszopiątkowej. 
 2. Dziś wolontariusze Hospicjum św. Wawrzyńca oferują kalendarze na przyszły rok. Ofiary przy tej okazji składane przeznaczone są na utrzymanie hospicjum dla dorosłych i dla dzieci.
 3. Do środy włącznie o godz. 17.30 odmawiać będziemy różaniec za zmarłych, polecanych Bogu na kartkach wypominkowych, a w pozostałe dni powszednie modlić się będziemy za zmarłych po Mszach św.
 4. Msze św. wieczorne jutro i we środę sprawowane będą jako zbiorowe za zmarłych. Stąd też wieczorne Eucharystie do środy włącznie będziemy odprawiali w górnym kościele.
 5. Grupa biblijno - modlitewna Betania zaprasza na spotkania do sali pod plebanią we środy 8 i 22 listopada.
 6. W liturgii bieżącego tygodnia obchodzić będziemy: we czwartek - święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w piątek - wspomnienie  św. Leona W.; w sobotę - św. Marcina z Torus.
 7. W sobotę przypadnie Święto Niepodległości. Pamiętajmy o wywieszeniu flag narodowych i o modlitwie w intencji Ojczyzny.
 8. Za dwa tygodnie rozpoczniemy rekolekcje przed odpustem parafialnym. Już dziś pomyślmy o gremialnym udziale w nich.
 9. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na konkretny cel inwestycyjny, czyli montaż dodatkowych okien w naszej świątyni.
 10. Przyszła niedziela będzie też Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Członkowie Koła Misyjnego zbierać będą ofiary na ten cel.
 11. Za tydzień podczas Mszy św. dla dzieci poświęcimy książeczki do nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do przyjęcia I Komunii św.
 12. Wczoraj zmarła śp. Bogumiła Tusk z ul. Siedleckiej. Termin pogrzebu jest jeszcze nieznany. Polecajmy naszą zmarłą Miłosierdziu Bożemu. 
Niedziela
03 grudnia 2023
Adwent
7:30 - Msza święta
Intencja: ++ Anna Rzeplińska (2. r. śm.), Marek Lewandowski (z okazji 1. r. śm.)
9:30 - Msza święta - suma
Intencja: Za Parafian
11:00 - Msza święta dla dzieci
Intencja: ++ Zdzisław Mechliński i zmarli z rodziny
12:15 - Msza święta dla młodzieży
Intencja: + Halina Kurzawa (greg. 3.)
18:00 - Msza święta
Intencja: + Tadeusz Benke (11. r. śm.)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku