Licznik odwiedzin: 23050340
Ogłoszenia parafialne
III Niedziela Wielknocna
2024-04-14
 1. Serdeczne Bóg zapłać składamy za ofiary złożone dziś na cele inwestycyjne.
 2. W imieniu Caritas diecezjalnej dziękujemy za ofiary złożone przed tygodniem do puszek. Zebrano 894 zł. Natomiast PZ Caritas dziękuje za puszki Jałmużny Wielkopostnej, przyniesione do świątyni w Wielką Sobotę. Spośród 90 kartoników wróciło 5... i trzy koperty. Ich zawartość zamknęła się kwotą 629,37 zł.
 3. Niech Pan Bóg wynagrodzi wszystkim czuwającym na modlitwie przed Najśw. Sakramentem w miniony poniedziałek w ramach wieczystej adoracji oraz tym, którzy uprzątnęli dekoracje wielkanocne w naszej świątyni.
 4. Bóg zapłać Pani Halinie Panas, katechetce ze szkoły nr 13, uczniom, rodzicom i wszystkim zaangażowanym we wczorajszy koncert piosenki religijnej.
 5. Zgodnie z zapowiedzią dziś przed kościołem wolontariusze hospicjów, w ramach corocznej akcji Pola Nadziei, zbierają datki na wsparcie domów hospicyjnych naszej arichidiecezji.
 6. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny, przeżywany pod hasłem Powołani do Wspólnoty - KOMUNII z Bogiem i bliźnimi w Kościele. Jest to jednocześnie dzień Narodowego Czytania Pisma Świętego. Zadbajmy o wyłożenie Księgi Pisma św. na zaszczytnym miejscu w naszych domach i sięganie do niej codziennie, choćby po krótki fragment Bożego słowa.
 7. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza. To zachęta do modlitwy za wszystkich duszpasterzy i powoływanych przez Boga do tej służby.
 8. W zakrystii i w Biurze Parafialnym można odbierać karty kwalifikacyjne dla dzieci wybierających się na wakacyjny wypoczynek w górach. Będzie on miał miejsce od 23 czerwca do 1 lipca. Bazą wypadową będzie Biały Dunajec, skąd wyruszać będą wyprawy do różnych ciekawych miejsc. Całkowity koszt wypoczynku wyniesie 1550 zł.
 9. W bliższym terminie, bo już 12 maja, PZ Caritas organizuje wyjazd w okolice Koszalina do ogrodów Hortulus (to podobno jedyny ogród ujęty w katalogach międzynarodowych). Cena przejazdu, wstępu, przewodnika i obiadu wynosi 220 zł. Zapisywać się można u p. Danki (tel. 510 086 777).
 10. Ks. Damian zaprasza na nabożeństwo paschalne Droga Światła, które odbędzie się w formie przejazdu rowerami po lasach Małego Kacka. Wszystkich rowerzystów zapraszamy na zbiórkę w najbliższą sobotę przed kościołem o godz. 10.00. Więcej informacji na plakacie.
 11. Lektorzy z naszej parafii zajęli 1. miejsce w Mistrzostwach Służby Liturgicznej Archidiecezji Gdańskiej w piłce nożnej halowej w Rumi, a cały turniej składający się z dwóch etapów zakończyli na 2. miejscu. 
Wtorek
16 kwietnia 2024
Okres zwykły
7:30 - Msza św.
Intencja: ++ Marek Bebłociński (20. r. śm.) i rodzice z obojga stron
18:00 - Msza św.
Intencja: Za żyjących i zmarłych członków Żywego Różańca

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku