- Bóg zapłać czwartkowym adoratorom Najświętszego Sakramentu oraz czuwającym przy naszym Panu w nocy z piątku na sobotę.
- Jutro, w uroczystość Objawienia Pańskiego Msze św. w tym dniu odprawiać będziemy w porządku niedzielnym, zaś kolekta przeznaczona będzie na Krajowy Fundusz Misyjny.
- Ulicami Gdyni w tym dniu przejdzie po raz kolejny Orszak Trzech Króli, którego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie KACK. W jego imieniu serdecznie zapraszamy do licznego udziału w tej manifestacji wiary. Szczegóły znajdziemy na plakatach i na stronie internetowej.
- Msze św. dni powszednich w tym tygodniu odprawiać będziemy jedynie rano i to w kaplicy adoracji, tylko w sobotę również wieczorem w górnym kościele.
- Biuro Parafialne otwarte będzie przez pół godziny po każdej porannej Mszy św., a w sobotę od 9.00 do 10.00.
- Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.
- Trafił do nas kolejny numer czasopisma biblijnego Galilea, poświęconego Jubileuszowi 2025, który właśnie się rozpoczął w Kościele. Znajdziemy tam genezę Roku Świętego, jego historię oraz owoce, jakie przynosi. Cena numeru to 13 zł.
-
Wdzięczni jesteśmy wszystkim otwierającym przed nami drzwi swoich domów dla spotkań duszpasterskich. Oto plan kolęd na kolejne dni:
dziś - ul. Sandomierska (bez bloków) oraz Sandomierska 1, 1A jutro - ul. Sandomierska 1B, 5, 5A, 5B oraz Bielska we wtorek 7.01. - ul. Sochaczewska, Sportowa i Wileńska we środę, 8.01. - ul. Kurpiowska we czwartek, 9.01. - Góralska i Płocka do nru 25 A w piątek, 10.01. - Płocka 26 - 60 oraz Płocka 64 do końca w sobotę, 11.01. - Wrocławska w niedzielę, 12.01. - Sieradzka w poniedziałek, 13.01. - Kaliska we wtorek, 14.01. - Piotrkowska nieparzyste we środę, 15.01. - Piotrkowska parzyste we czwartek 16.01. - Łowicka w piątek, 17.01. - Radomska i Łęczycka w sobotę, 18.01. - Częstochowska w niedzielę, 19.01. - kolędy dodatkowe
Kolędy rozpoczynamy w dni powszednie o godz. 16.00. w soboty o godz. 12.00, a w niedziele o godz. 15.00.
|