Licznik odwiedzin: 16510388
Ogłoszenia parafialne
V Niedziela Wielkiego Postu
2012-03-25
 1. Liturgia nie pozwala na świętowanie w niedzielę wielkopostną Zwiastowania NMP, stąd uroczystość ta jest przeniesiona na dzień jutrzejszy. Będzie to zarazem Dzień Świętości Życia. Gorąco zachęcamy do złożenia przyrzeczeń Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, której dokonamy jutro podczas Mszy św. wieczornej. Więcej szczegółów znajdziemy w dzisiejszym biuletynie parafialnym oraz na stronie internetowej.
 2. Spotkanie Rady Duszpasterskiej odbędzie się w najbliższą środę o godz. 19.00 w plebanii.
 3. Członków KSM Semper Fidelis zapraszamy na spotkanie do sali pod plebanią w najbliższy czwartek na godz. 19.00.
 4. W piątek o godz. 20.00 z gdyńskiej Kolegiaty pod przewodnictwem Ks. Abpa Metropolity wyruszy Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Zachęcamy wszystkich do wzięcia w niej udziału.
 5. Zapowiadane już wydarzenie artystyczne w naszym kościele - spektakl grupy artystycznej NAZARET pt. "Noc ponad miastem, czyli także i twoja historia" będzie miało miejsce w najbliższą sobotę o godz. 19.30. Przed kościołem nabywać można bezpłatne wejściówki. Serdecznie zachęcamy.
 6. Przyszła niedziela to już Niedziela Palmowa. Uroczysty wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy przypomni procesja do kościoła, która - jak w roku ubiegłym - wyruszy sprzed szkoły o godz. 10.50. Dzieci prosimy o przybycie w strojach stylizowanych na tamten czas. Podczas wszystkich Mszy św. będziemy święcili palmy.
 7. Z kolei podczas Mszy św. o godz. 12.15 śpiewem pieśni wielkopostnych towarzyszyć nam będzie Wejherowski Chór Mieszany "Camerata Musicale".
 8. Natomiast tej samej niedzieli o godz. 19.00 w pobliskim Centrum Kultury wystawiona zostanie sztuka K. Wojtyły "Przed sklepem jubilera". Bilety są do nabycia w CK w cenie 15 zł.
 9. W Wielkim Tygodniu odwiedzimy chorych ze spowiedzią i Komunią św.: ks. Zenon we wtorek, zaś ks. Łukasz we czwartek. W ciągu bieżącego tygodnia prosimy zgłosić chorych odwiedzanych przez nas okazjonalnie.
 10. "Duchowość nauczyciela i wychowawcy" - to temat rekolekcji wielkopostnych dla pracowników oświaty, które rozpoczną się w najbliższy czwartek w kościele NSPJ w Gdyni o godz. 19.00.
 11. Szkoła Podstawowa nr 13 ogłasza zapisy dzieci 5,6 i 7-letnich do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2012/13.
Czwartek
23 marca 2023
Wielki Post
7:30 - Msza św.
Intencja: ++ Gertruda i Antoni Penkowscy
18:00 - Msza św.
Intencja: + Zenon Grzybowski (greg. 23.)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku