Czwartek 01 listopada 2018 - Wszystkich Świętych | |
7:30 - ++ Barbara i Dionizy Sobczak 9:30 - Za Parafian 11:00 - ++ Barbara i Dionizy Sobczak 12:15 - + Zenon Peta (greg. 1.) 18:00 - W intencji osób konsekrowanych oraz o dobre, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne - również z naszej parafii | |
Piątek 02 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - O wolność i potrzebne łaski dla ludzi zniewolonych nałogami - + Zenon Peta (greg. 2.) 18:00 - ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH | |
Sobota 03 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - Wynagrodzenie Niep. Sercu Maryi za bluźnierstwa przeciw Jej Dziewictwu - Z prośbą o Bożą opiekę i szczęśliwą operację oraz powrót do zdrowia dla Witka 18:00 - + Zenon Peta (greg. 3.) - + Zbigniew Załucki (miesiąc po pogrzebie) | |
Niedziela 04 listopada 2018 - Okres zwykły | |
7:30 - ++ Teofila i Paweł Klahs (20. r. śmierci Pawła) 9:30 - Za Parafian 11:00 - + Zenon Peta (greg. 4.) 12:15 - ++ Józef Drejski i zmarli z rodziny 18:00 - ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH | |
Poniedziałek 05 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - + Zenon Peta (greg. 5.) 18:00 - Za zmarłych członków Legionu Maryi - ++ Waleria i Stefan Raplewicz | |
Wtorek 06 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - + Zenon Peta (greg. 6.) 18:00 - ++ Lucjan, Rodzice z obojga stron i Bratankowie: Krzysztof i Sławomir | |
Środa 07 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - + Zenon Peta (greg. 7.) 18:00 - W intencjach nowennowych | |
Czwartek 08 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - ++ Urszula i Henryk Lewandowscy oraz Rodzice z obojga stron - + Zenon Peta (greg. 8.) 18:00 - ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH | |
Piątek 09 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - + Zenon Peta (greg. 9.) 18:00 - + Józef Lipiński (79. r. śm.) - ++ Marianna i Franciszek oraz zmarli z rodzin Kowalewskich i Sturgulewskich | |
Sobota 10 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - + Zenon Peta (greg. 10.) 18:00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Marianny i Zdzisława Tuzimek w 32. r. ślubu | |
Niedziela 11 listopada 2018 - Dzień niepodległości | |
7:30 - ++ Stanisław i Henryk Legat 9:30 - Za Parafian 11:00 - + Zenon Peta (greg. 11.) 12:15 - ++ Rodzice z obojga stron, ciocia Anna i wujek Antoni 18:00 - ++ Rodzice: Agnieszka i Augustyn Zieger (31. r. śm. Augustyna), siostra Helena i szwagier Wincenty | |
Poniedziałek 12 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - ++ Mąż Arkadiusz, Rodzice z obojga stron i Rodzeństwo 18:00 - + Zenon Peta (greg. 12.) - ++ Mąż Norbert, Rodzicie z obojga stron, zmarli z rodziny i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące | |
Wtorek 13 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - + Zenon Peta (greg. 13.) 18:00 - Podziękowanie NMP za otrzymane łaski i Jej opiekę oraz wynagrodzenie i zadośćuczynienie Niep. Sercu NMP za grzechy przeciwko życiu i rodzinie, przebłaganie za grzechy nasze i bliźnich oraz prośba o ochronę przed wszelkim złem i ideologią Gender. | |
Środa 14 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - + Zenon Peta (greg. 14.) 18:00 - W intencjach nowennowych | |
Czwartek 15 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - ++ Syn Krzysztof Cieszyński, Rodzice: Regina i Marceli, Rodzice Chrzestni: Rozalia i Bernard oraz Zofia i Józef Pawelec, Tadeusz i Leonarda oraz zmarli z rodziny 18:00 - + Zenon Peta (greg. 15.) | |
Piątek 16 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - Jan i Waleria Konkel 18:00 - + Zenon Peta (greg. 16.) | |
Sobota 17 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - ++ Tadeusz, Biskup Jan Szlaga i zmarli z rodziny Szlaga 18:00 - + Zenon Peta (greg. 17.) | |
Niedziela 18 listopada 2018 - Okres zwykły | |
7:30 - ++ zmarli z rodzin: Stężała, Świderskich, Prena i Gałęzkich 9:30 - Za Parafian 11:00 - ++ Żona Janina Strzępek, syn Jerzy oraz zmarli z rodzin Strzępek i Buraś 12:15 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Asi z okazji urodzin i dla całej rodziny 18:00 - + Zenon Peta (greg. 18.) | |
Poniedziałek 19 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - ++ Rodzice i Bracia z rodzin Litka i Chuk 18:00 - + Zenon Peta (greg. 19.) - Leokadia i Henryk Lulka (1. r. śm. Leokadii) | |
Wtorek 20 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - + Zenon Peta (greg. 20.) 18:00 - ++ Zmarłe członkinie Róży Niepokalanego Serca Maryi | |
Środa 21 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - + Zenon Peta (greg. 21.) 18:00 - W intencjach nowennowych - ++ Irena i Henryk Gwizdała (1. r. śm. Ireny) | |
Czwartek 22 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - ++ Bernard i Łucja Konkel 18:00 - + Zenon Peta (greg. 22.) | |
Piątek 23 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - ++ Matka Melania, Zygmunt Wenta oraz Bracia i Bratowe 18:00 - + Zenon Peta (greg. 23.) | |
Sobota 24 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - + Zenon Peta (greg. 24.) 18:00 - ++ Rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny | |
Niedziela 25 listopada 2018 - Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata | |
7:30 - ++ Ewa (1. r. śm.), Janusz (5. r. śm.), Henryk (11. r. śm.) Czyżewscy i zmarli z rodzin Buławskich i Czyżewskich 9:30 - + Zenon Peta (greg. 25.) 11:00 - ++ Rodzice: Cecylia i Józef Lemańczyk, Bracia: Marian i Józef oraz Bratowa Teresa, mąż Zygmunt Szymański i wszyscy zmarli z rodzin: Lemańczyk, Giersz, Szymańscy, Lewińscy, Rogaczewscy, Klonowscy, Sierakowscy, Wencel, Wagner i Sprada 12:15 - Za Parafian - ++ Regina Sawicka (17. r. śm.), Adolf Zakrzewski i zmarli z rodziny - W podziękowaniu za rodzinę i przyjaciół, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Anny z okazji urodzin 18:00 - rez. | |
Poniedziałek 26 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - + Zenon Peta (greg. 26.) 18:00 - O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Joasi i całej rodziny | |
Wtorek 27 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - + Zenon Peta (greg. 27.) 18:00 - ++ Andrzej Sejpelt oraz zmarli z rodzin Sejpelt i Kozak | |
Środa 28 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - + Zenon Peta (greg. 28.) 18:00 - W intencjach nowennowych | |
Czwartek 29 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - ++ Józef i Zofia Konkel 18:00 - + Zenon Peta (greg. 29.) | |
Piątek 30 listopada 2018 - Okres zwykły | |
8:00 - O szczęśliwe rozwiązanie dla Martyny 18:00 - + Zenon Peta (greg. 30.) |