Licznik odwiedzin: 13333774
Słowo dnia
Syn Człowieczy będzie wydany
2017-09-30

   Coraz bardziej precyzyjne prognozy pogody - zwłaszcza te krótkoterminowe - nie robią już na nas wrażenia. Mało tego: bardzo się przydają, zwłaszcza jeśli chodzi o planowanie prac na wolnym powietrzu, wycieczek, biwaków itd. Doskonale rozumiemy, że meteorolodzy skuteczność swoich prognoz czerpią przede wszystkim z wysoko zawieszonych satelitów obserwujących ruchy chmur oraz kierunek i prędkość wiatrów. Z wysoka widać lepiej, szerzej, dokładniej przewidywać można. Nam zaś, zwykłym odbiorcom tych prognoz pozostaje jedynie ufać w ich spełnienie.

   Pa Bóg z wysokości swego królowania ponad czasem i wiecznością również widzi lepiej i dalej, stąd nie było dla Pana Jezusa tajemnicą to, że będzie wydany w ręce ludzi i wszystkie następstwa tego faktu. Cóż z tego, że obecna Jego popularność i umiłowanie ludzi na to nie wskazują? On po prostu wie. Dlatego dobrze jest zaufać Mu. Nie tylko w tym zakresie.

Niedziela
13 czerwca 2021
Okres zwykły
7:30 - Msza św.
Intencja: + Jerzy Kur (greg. 13.)
9:30 - Msza św. - suma
Intencja: Za Parafian
11:00 - Msza św. dla dzieci
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i bliższe relacje z Panem Bogiem dla Jacka z okazji urodzin
12:15 - Msza św.
Intencja: ++ Otylia i zmarli z rodziny
Intencja: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Ewy z okazji urodzin
20:00 - Msza św.
Intencja: Podziękowanie NMP za otrzymane łaski i Jej opiekę oraz wynagrodzenie i zadośćuczynienie Niep. Sercu NMP za grzechy przeciwko życiu i rodzinie, przebłaganie za grzechy nasze i bliźnich oraz prośba o ochronę przed wszelkim złem i ideologią Gender.
nd 11:00 - Transmisja Mszy św. dla dzieci

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku