Licznik odwiedzin: 12949490
Słowo dnia
Nie gonić bez sensu...
2018-02-04

   Do tego przyzwyczaiło nas... życie. Tak przynajmniej mówimy. Wciąż gdzieś się śpieszymy, coś załatwiamy. A wszystko bardzo ważne! Przecież nie tracilibyśmy czasu na rzeczy mało istotne. Często tak się wydaje.

    A może wystarczy posłuchać mędrca? Hiob, biznesmen swego czasu, bogaty, szanowany, a następnie doświadczony serią nieszczęść, nabrał właściwego dystansu do życia. To on mówi, że żywot człowieka podobny najemnikowi lub niewolnikowi, który wzdycha do cienia czy robotnikowi czekającemu zapłaty. Człowiek mający światło Boże w sercu nie da się zwieść mirażami sukcesu. Nawet Pan Jezus uradowanym sukcesami uczniom nakazał wyciszenie... Należy odpocząć, zastanowić się i przemodlić swoją sytuację.

   I to właśnie jest głoszenie Ewangelii: cieszyć się dobrą relacją z Bogiem, pracować patrząc w niebo i mówić innym o radości życia, które już się zbliża. 

Wtorek
13 kwietnia 2021
Okres zwykły
8:00 - Msza św.
Intencja: O dary nieba dla śp. Józefa, Bożeny, Zygmunta, Michała, Haliny oraz rodziców z obojga stron
18:00 - Msza św.
Intencja: Podziękowanie NMP za otrzymane łaski i Jej opiekę oraz wynagrodzenie i zadośćuczynienie Niep. Sercu NMP za grzechy przeciwko życiu i rodzinie, przebłaganie za grzechy nasze i bliźnich oraz prośba o ochronę przed wszelkim złem i ideologią Gender.
Intencja: O powrót do Boga, uzdrowienie ciała i duszy oraz miłość dla syna i uzdrowienie rodziny

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku