Licznik odwiedzin: 12765976
Zawsze coś dobrego
Zawsze coś dobrego
2020-05-31

    Wierzący człowiek nawet nie powinien poszukiwać innego wyjaśnienia doświadczanego dobra jak Boże  kierownictwo, które porusza serca dobrych ludzi do działania.

   W taki właśnie sposób pewien pan przekazał nam kuchenkę gazowo - elektryczną, którą z kolei inny pan (posiadający odpowiednie uprawnienia) wczoraj podłączył, ustawiając w miejsce bardzo już starej kuchenki z niesprawnym piekarnikiem i jedynie dwoma czynnymi palnikami. Odtąd wszyscy korzystający z kuchenki przy dużej sali pod plebanią, będą mogli nareszcie bez stresu gotować a nawet dokonywać wypieków.

   Ale to nie wszystko. Wczoraj bowiem znalazł się ktoś, kto oczyścił rynnę na dachu plebanijnym od strony wschodniej. Ponadto (tym razem inny człowiek) pozamiatał obejście wokół plebanii, a wczoraj przy pomocy karchera oczyścił schody plebanijne i poliwęglanowy daszek nad owymi schodami. Niech dobry Bóg wynagrodzi ich życzliwość. 

Czwartek
04 marca 2021
Wielki Post
8:00 - Msza św.
Intencja: ++ Rodzice: Helena i Augustyn Wernerowscy
18:00 - Msza św.
Intencja: W intencji osób konsekrowanych oraz o dobre, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne - również z naszej parafii
Intencja: + Danuta Marciniak (miesiąc po pogrzebie)

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku