Licznik odwiedzin: 23050773
Msza "krucjatowa"
Msza "krucjatowa"
A. Maszke
2024-02-26

   W czasie Wielkiego Postu Kościół zachęca nas do  podjęcia abstynencji w intencji osób zniewolonych nałogami. Dużo jest wokół nas osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, pornografii. Uzależnienie, a pod nim głęboko skrywany ból lęków i zranień zamyka człowieka w szponach nałogu. Dodatkowo powoduje kolejne rany zadane najbliższym. Osoby uzależnione nie potrafią same sobie pomóc, często już nie wierzą w to, że mogą się z nałogu wyzwolić. Bliskim osób uzależnio-nych towarzyszy często bezsilność i poczucie beznadziei. Lekiem na to wydaje się zawierzenie drugiego człowieka Panu Bogu.  

   W każdy pierwszy piątek miesiąca o godzinie 18.00 odprawiana jest w naszej parafii Eucharystia w intencji: O wolność i potrzebne łaski dla ludzi zniewolonych nałogami oraz w intencji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. To dobry moment, aby przyjść do Pana Boga i wylać przed nim swoją niemoc, bez-silność i zawierzyć siebie i swoich bliskich mocy Jego miłosierdzia. Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego!

   A jeśli czujesz się zaproszony przez Pana Boga do ofiarowania daru abstynencji od alkoholu w intencji tych, którzy nie mogą się już wyzwolić o własnych siłach, to deklaracje można wrzucać do skarbony Matki Bożej 

Wtorek
16 kwietnia 2024
Okres zwykły
7:30 - Msza św.
Intencja: ++ Marek Bebłociński (20. r. śm.) i rodzice z obojga stron
18:00 - Msza św.
Intencja: Za żyjących i zmarłych członków Żywego Różańca

(c) copyright 2009 - 2011 by Parafia Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku